Feest Rietkampen

Gepubliceerd: 18 juni 2009

Druten - 18 juni 2009

Op woensdag 24 juni wordt tussen 14.00 en 21.00 uur in de wijk Rietkampen in Ede een feest georganiseerd voor buurtbewoners en cliënten van ’s Heeren Loo die in deze wijk wonen. De festiviteiten vinden plaats aan het Dr. den Uylpark, waar een grote feesttent zal staan. Het thema van het buurtfeest is ‘Door de jaren heen’ en de toegang is gratis. Welke activiteiten er georganiseerd worden, is nog een verrassing. Onder het genot van een hapje en een drankje kunnen de buurtbewoners elkaar ontmoeten.

40-jarig jubileum
’s Heeren Loo locatie Wekerom, voormalig de Hartenberg, bestaat dit jaar veertig jaar. Vanwege dit jubileum worden het hele jaar door diverse activiteiten georganiseerd voor cliënten, ouders, verwanten, medewerkers en overige geïnteresseerden.

’s Heeren Loo
's Heeren Loo biedt op verschillende plekken in Nederland ondersteuning aan mensen met een verstandelijke beperking. Van ambulante zorg bij cliënten thuis tot 24-uurs opvang op één van de woonlocaties. Van dagbesteding in de vorm van ontspanning, sport en recreatie tot werken in een bedrijf.

U bent van harte uitgenodigd om langs te komen voor een eventueel verslag en om foto’s te maken. U kunt op de dag zelf contact opnemen met Corrie Ruttenberg.  Zij is op dit feest aanwezig en kan uw vragen beantwoorden.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met :
Stephanie Vigh, communicatieadviseur ’s Heeren Loo
Telefoon 06 – 46 15 04 76
E-mail Stephanie.Vigh@sheerenloo.nl

Op 24 juni kunt u contact opnemen met:
Corrie Ruttenberg, hoofd wonen
Telefoon 06 – 11 95 93 35
E-mail: Corrie.Ruttenberg@sheerenloo.nl

Vertel een vriend(in) over deze pagina

Velden met een (*) zijn verplichte velden

  •  
  •  
  •  
  •  
     
  •  

Vertel een vriend(in) over deze pagina

  • E-mail is verzonden