Nieuwe woningen en tijdelijke dagbesteding voor cliënten ’s Heeren Loo in Voorst

Gepubliceerd: 21 oktober 2009

Voorst - 21 oktober 2009

In de nieuwe wijk de Windvang in Voorst zijn twee woningen gerealiseerd voor cliënten van ’s Heeren Loo. De sleuteloverdracht heeft inmiddels plaatsgevonden en 12 cliënten zijn 1 oktober jl. naar hun nieuwe onderkomen verhuisd. Voor deze cliënten is vanaf 1 november ook dagbesteding in Voorst mogelijk.

Aan de rand van de nieuwbouwwijk de Windvang, met uitzicht over de weilanden en het bos, ligt de dubbele woning van ’s Heeren Loo. In elk huis wonen zes cliënten. Elke cliënt heeft een eigen ruime kamer. Het sanitair wordt gedeeld met een huisgenoot. Bovendien heeft elke woning een gemeenschappelijke woonkamer en is er een gezamenlijke tuin.

Tijdelijke dagbesteding
Voor dagbestedingsactiviteiten kunnen de cliënten vanaf 1 november terecht bij Partyboerderij Diederik in Klein Amsterdam. De gemeente heeft ’s Heeren Loo toestemming gegeven om een aantal aanpassingen te doen en deze locatie voor ongeveer een jaar te gebruiken voor dagbestedingsactiviteiten. De verwachting is dat eind 2010 een nieuwe dagbestedingslocatie in Voorst wordt gerealiseerd, op loopafstand van de woningen.

Vertel een vriend(in) over deze pagina

Velden met een (*) zijn verplichte velden

  •  
  •  
  •  
  •  
     
  •  

Vertel een vriend(in) over deze pagina

  • E-mail is verzonden