’s Heeren Loo richt na de zomervakantie samen met zeven andere zorgaanbieders Link4all op. De nieuwe stichting bundelt kennis op het gebied van digitale communicatie voor mensen met een lichamelijke, verstandelijke of meervoudige beperking.
Initiatiefnemers van Link4all zijn Bartiméus en Ookjij.nl die 6 jaar geleden begonnen met B-Link voor de bewoners van Bartiméus Doorn. De betrokken instellingen gan nu hun kennis op het gebied van digitale cliëntencommunicatie met elkaar delen. Daardoor is ’s Heeren Loo in staat een website voor cliënten te realiseren. Cliënten die een account hebben geopend kunnen dan nieuws volgen, chatten met familie, naar hun favoriete muziek luisteren et cetera. Ook komt een landelijke online community, waarbinnen mensen met een verstandelijke of meervoudige beperking zich veilig online kunnen bewegen, een grote stap dichterbij. Aansluiting bij de stichting Link4all past bij het streven van ’s Heeren Loo om cliënten waar mogelijk aan te sluiten op de digitale samenleving en de computer een nadrukkelijker rol in hun leven te laten spelen.
De deelnemende instellingen hopen dat meer organisaties in de gehandicaptenzorg zich aansluiten bij Link4all, zodat digitale cliëntcommunicatie zich als een olievlek door de gehele gehandicaptensector zal uitbreiden. Deelnemende organisaties zijn naast ’s Heeren Loo Amerpoort, Bartiméus, Baalderborg Groep, Koninklijke Visio, Ookjij.nl, Pameijer, Steinmetz de Compaan en Tragel Zorg.