Paul de la Chambre nieuwe voorzitter Raad van Bestuur

Gepubliceerd: 29 november 2007

Amersfoort - 29 november 2007

Per 1 maart 2008 wordt Paul de la Chambre de nieuwe voorzitter van de Raad van Bestuur van ’s Heeren Loo. Dit heeft de Raad van Commissarissen gisteren besloten.

Momenteel is de la Chambre plaatsvervangend Secretaris Generaal bij het ministerie van Defensie. Hij kiest bewust voor een maatschappelijke organisatie als ’s Heeren Loo. Deze affiniteit blijkt uit zijn vorige functies binnen de zorgsector en het gevangeniswezen.
Bij ’s Heeren Loo zal hij zich bezig gaan houden met de ontwikkeling van het concernbeleid en meer specifiek met de domeinen strategie, management control en corporate communicatie. In tegenstelling tot zijn voorganger Anton Westerlaken wordt hij geen directeur van een van de sectoren, hij wordt dus een vrijgesteld voorzitter.

Vertel een vriend(in) over deze pagina

Velden met een (*) zijn verplichte velden

  •  
  •  
  •  
  •  
     
  •  

Vertel een vriend(in) over deze pagina

  • E-mail is verzonden