Poppenkast bij De Proosdij

Gepubliceerd: 30 september 2008

Wekerom - 30 september 2008

Op dierendag, zaterdag 4 oktober, speelt poppentheater De Toverbezem de voorstelling: ‘De Biggetjes van Boer Harms’ op kinderboerderij De Proosdij. De voorstelling is voor kinderen van 3 tot 8 jaar en hun families.

De voorstelling speelt zich af op de boerderij van Boer Harms en zijn vrouw Marie. Boer Harms wil naar de veemarkt in de grote stad om voor de kippen een haan te kopen. Hij komt echter tot de ontdekking dat de sleutels van de tractor zoek zijn. Waar de sleutels zijn en of hij ze terug kan vinden, kunnen de kinderen tijdens de voorstelling meemaken.

Na de voorstelling is er voor alle bezoekers wat te drinken en kunnen kinderen nog knutselen. Uiteraard is het ook mogelijk om de kinderboerderij en de dieren te bewonderen.

De voorstellingen zijn op deze zaterdag van 10.30 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 15.30 uur bij kinderboerderij De Proosdij, Proosdijweg 37 (ingang Floreslaan) in Ede. Toegangsprijs is € 6,50. Reserveren voor de voorstelling is wenselijk en kan via www.detoverbezem.nl of via               0318 – 614 865         0318 – 614 865.

Vertel een vriend(in) over deze pagina

Velden met een (*) zijn verplichte velden

  •  
  •  
  •  
  •  
     
  •  

Vertel een vriend(in) over deze pagina

  • E-mail is verzonden