ICT & Media werkzaamheden voor cliënten

ICT & Media is de naam van de nieuwe groep op het Arbeidcentrum in Ede, voorheen Papier & Meer. Onze groep is ontstaan vanuit een toenemende vraag van werknemers/cliënten naar ICT-werkzaamheden.

De werkzaamheden op onze groep bestaan onder andere uit:
- Reprowerkzaamheden (net zoals we bij Papier & Meer deden)
- Bijhouden en maken van content voor websites- shops en social media
- Grafische vormgeving
- Filmen en bewerken
- Administratief werk

Door te anticiperen op de snel ontwikkelende markt, werken onze werknemers in een kantoorsetting waarin hun ontwikkeling centraal staat. Op deze manier stappen we uit de traditionele dagbestedingssfeer en maakt de werknemer deel uit van het team ICT & Media. Zij dragen dan ook intensief bij aan het uiteindelijke eindproduct voor de klant. In dit zelfgemaakte filmpje laten onze werknemers zien welk werk zij onder andere allemaal oppakken. Weet jij cliënten die bij ons willen werken? Heb je werkzaamheden die we kunnen oppakken of weet je opdrachtgevers? Neem dan contact op via Ict.media@sheerenloo.nl of bel tel. 06 – 53261745 

Groet, Team ICT & Media

Gerelateerde items

Terug naar boven